Brian DennehyI

Brian Manion Dennehy

7,6
5 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Dennehy

Najbardziej zapadła mi w pamięci jego rola w pierwszej części "Rambo" gdzie zagrał wrednego szeryfa. Jednak nasz John Rambo nie dał się mu tak łatwo.
Poza tym kojarzę go z filmu "F/X" (rola już mniej charakterystyczna niż w "Rambo"), czy też z serii filmów "Jack Reed" gdzie grał gliniarza.

Axel

to nie dziwi, gdy czlowiek spojrzy na twój awatar

Leon_B_Fink

Owned.

Leon_B_Fink

A co mamy myśleć patrząc na twój ?

tomucho77

Że lubię Hitchcocka?

Leon_B_Fink

... i nikogo więcej !

tomucho77

Niebardzo rozumiem o co Panu chodzi. Czy moze pan wyjaśnić? Bo mam wrażenie, ze pisze Pan to złośliwie, a zupełnie nie rozumiem dlaczego.

Leon_B_Fink

A czy twój pierwszy post nie był również złośliwy ?

tomucho77

W żadnym wypadku. Alex ma w awatarze Sylwestra Stallone, wiec to że pamięta Briana Dennehya z filmu "Rambo" w zasadzie samo się nasuwa, a co za tym idzie nie dziwi. Ja również najbardziej zapamiętałem go jako szeryfa Teaslea. Powiedz mi, co widzisz w tym zlośliwego, bo naprawdę nie rozumiem. Czy możesz mi to wyjaśnić? Będę wdzięczny, bo póki co mam wrażenie, że złośliwie szukasz jakiejś zwady. I jeszcze jedno pytanie. Dlaczego sądzisz ze nie lubię nikogo poza Hitchockiem, bo tego też nie rozumiem.

Leon_B_Fink

Czyli źle ciebie oceniłem ... sorka za mój kąśliwy post :)

użytkownik usunięty
Axel

Polecam "Kokon", gdzie wcielił się w rolę przywódcy kosmitów - Waltera z planety Antharea ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones