PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31282}

W matni

Canicule
6,5 257
ocen
6,5 10 1 257
W matni
powrót do forum filmu W matni

Publiczna jednak miewa czasami przebłyski. Jeden z ostatnich filmów Marvina będzie emitowany w TVP1 14 sierpnia o godz. 00:05! Myślę, że warto...

ocenił(a) film na 6
Jimmy

Publiczna często miewa przebłyski. Chociaż o godz. 00:05 to kto to obejrzy? Mogliby dać 2 godz. wcześniej zwłaszcza, że film trwa prawie 2 godz.

ocenił(a) film na 6
lukasz_beta

Jest głosów 19 i średnia 7.0. Zobaczymy ile będzie po seansie.

ocenił(a) film na 7
lukasz_beta

No ja juz sie szykuje sie na seans...
Wypilem kawe i mysle ze wytrzymam ale czy warto?

ocenił(a) film na 6
Jimmy

Ja też szaleje. Już sprawdzam kto robił muzykę...

ocenił(a) film na 7
Picu

Co prawda, film nie powala jakoś specjalnie, ale dla samego dziadka warto było obejrzeć. A muzyka Laia jak zawsze świetna i jak zawsze jej mało. Picu, obczaj to -> http://www.filmweb.pl/f38657/Cia%C5%82o+mojego+wroga,1976
Tam jest dopiero killer tego koleżki...

użytkownik usunięty
Jimmy

No zdarza im się. Chyba w 2001 ostatni raz to puszczali sądząc po dacie komenta niżej, więc kolejna emisja zapewne w 2017 ;)

ocenił(a) film na 7

Oo, siema :)

użytkownik usunięty
Jimmy

no cze :)

ocenił(a) film na 7

Tytuł W MATNI to bardzo dobry tytul bo ja do konca filmu nie wiedzialem kto jest kogo ojcem kto kogo matka,siostra itd. Poczatek i koniec nudne i ze byla to juz 2 godzina to o malo nie usnolem ale 7 dalem choc nie wiem czy teraz to nie za duzo...

ocenił(a) film na 6
norbuss93

Film był grubo pokopany, podobnie operator chyba był często kopany po nogach. I nie wiem czy tvp coś porozciągało tę kopie bo momentami tak wychodzili z kadru jakby czegoś brakowało. A dziadek był tam raczej jako ozdóbka, to cała familia psychicznych ziemian była bohaterami. No i było super.

Picu

jak ogladaliscie to gowno w polskiej tv, ktore nie dosc, ze bylo okrojone po bokach to jeszcze rozciagniete w pionie, to wam wspolczuje i moge powiedziec, ze widzieliscie pol filmu nie caly. film ogolnie zajebisty. za malolata zrobil na mnie duze wrazenie.

ocenił(a) film na 6
mrsister

Dzięki, zauważyliśmy ;)

ocenił(a) film na 5
Picu

Co to było????
Ani to pastisz,ani czarna komedia.Najbardziej prawdopodobne,że maczała w tym palce francuska telewizyjna redakcja programów rolnych-realizując hasło dobre francuskie,a złe zagraniczne.A jak zobaczyli to w Hollywood to nakręcili ,,Bohatera ostatniej akcji"(sic).
Za spiętrzenie absurdów,bo Marvin jak ...Marvin,5/10.ukłony,esforty

ocenił(a) film na 2
esforty

A ja to mam na dvd i jak ogladalem dzis to sie cieszylem bo Lee to jeden z moich ulubionych aktorow ale film...:/ 2/10 nudny,slabo zrobiony az zal ze Lee w takim czyms wystapił.
Nie polecam !!!!!

ocenił(a) film na 9
Jimmy

Niestety teraz trudno ten film gdzieś znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones