PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93640}

Telefon towarzyski

Pillow Talk
7,5 1 922
oceny
7,5 10 1 1922
8,0 4
oceny krytyków
Telefon towarzyski
powrót do forum filmu Telefon towarzyski

jak powiedział pewien krytyk filmowy. I przyznam, że miał rację.
Niemniej jednak film warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 3

to prawda. jak na komedie oparta na walce plci to nieporozumienie kompletne z obsada. w dodatku sama idea konfrontacji upada na koncu. najwyrazniej bohaterzy poczuli sie zmeczeni tymi przepychankami i zdecydowali sie na rozejm, a wlasciwie bezwarunkowa kapitulacje doris. nie wiem zatem po co bylo robic tyle krzyku. ciekawe co na to kobiety?
po prawdzie oprocz paru niezlych linijek w tym filmie nie ma nic interesujacego. oprocz slynnego helmu doris. sa tez plastikowe lata 50.
i oczywiscie najbardziej niedojebany duet w historii.
sexsowna komedia bez seksu. fuj! dla obojniakow!

Mnie tam film się podobał, sympatyczny całkiem, poza tym lubię te 'plastikowe lata 50' ;)

ocenił(a) film na 9

Bez przesady, napewno nie NAJBARDZIEJ aseksualna para. Myślę, ze obsada była dobra ( w końcu nie raz Rock i Doris grywali razem ) i to jak swe role zagrali nie zalezalo od aktorów tyko od scenariusza który niestety ograniczal naszą parę.

użytkownik usunięty

biedna ta doris, albo hudson albo grant. nie powinno dziwić brak żaru ze względu na ich rzekomą orientację.

ocenił(a) film na 8

To ze Hudson byl gejem to wiadomosc, ale Grant? Cos Ci sie pomylka, bo z tego co pamietam to byl mega babiarzem. A Day do najseksowniejszych nie nalezala, wiec jaka ona tam biedna.

ocenił(a) film na 8
Buenovista

Cary Grant do swojej sypialni zapraszał ponoć mężczyzn równie często jak kobiety... Czytałam o tym już w czasach liceum, na pewno nie była to informacja z "ratlerka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones