PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 260
ocen
7,4 10 1 144260
7,5 26
ocen krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

ta końcowa rozmowa tak mną wsztrząsnęła, że aż się poryczałam... Wiem, że większość z was po przeczytaniu tego tematu uzna mnie za jakąś wariatkę ale nie dbam o to. Myślcie co chcecie...

Iga_6

Czemu mielibyśmy uznać Ciebie za idiotkę? Mi ogólnie film się podobał, ale się nie rozpłakałem.

Pozdrawiam:-)

użytkownik usunięty
Iga_6

No to brawa dla Ciebie ze plakalas romozwa byla przednia chociaz widzialem w zyciu lepsze monologi

ocenił(a) film na 8
Iga_6

koncowa rozmowa byla swietna i faktycznie mogla wzruszyc - nie ma powodow, zeby uwazac cie za idiotke

ocenił(a) film na 9
Szczepan

rozmowa to nie monolog tylko dialog- mozesie czepiam ale to duza róznica... no i rzeczywiscie swietny film(najlepszy z serii), a i rozmowa niczego sobie

użytkownik usunięty
krolu

Zgadzma się z przedmówcami w pełnej rozciągłości. Rozmowa na końcu to jest w zasadzie kwintesencja całego filmu, a zarazem najdłuższa, pojedyńcza wypowiedź głównego bohatera :D

ocenił(a) film na 10
Iga_6

"RAMBO" bardzo mocno wiąże się z westernem "OSTATNI KOWBOJ" z Kirkiem Douglasem, który to fabularnie "Pierwszą krew" przypomina. Sam przeciw szystkim. Wielki film. A właściwie to oba.
https://www.youtube.com/watch?v=FUGTzfrpMJ4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones