PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 260
ocen
7,4 10 1 144260
7,5 26
ocen krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

Kiedy Rambo 5?

ocenił(a) film na 9

Ta seria zasługuje na godne zakończenie i chociaż symboliczne domknięcie pewnych wątków. Oczywiście nie twierdzę, że "John Rambo" był złym filmem, ale na finał mi on nie pasuje. Marzy mi się nowa odsłona -"Rambo Last Blood", swoisty sentymentalny powrót do przeszłości, podobny jak w filmie "Rocky Balboa". Rambo wraca do domu, odwiedza schorowanego ojca, przychodzi na grób pułkownika Trautmana, być może zahacza o miasteczko z "First Blood" i spotyka szeryfa sprzed lat. A przy okazji angażuje się w jakiś lokalny konflikt z gangiem czy inną grupą militarystów. Sly, działaj! Odpocznij od Rocky'ego i Niezniszczalnych.

ocenił(a) film na 10
Pawuloniasty

Świetny pomysł dałeś, bardzo chciałbym taki film zobaczyć. A "John Rambo" jak dla mnie nie jest do końca udany, lubię ten film, ale podobnie jak piszesz, czuję że czegoś mu brakuje.

ocenił(a) film na 9
rockystallion

A pozostaje wątek jego zastrzelonej ukochanej z drugiej części. Też jakoś mogliby to zaimplementować w formie retrospekcji czy coś. W końcu na przestrzeni całej serii Rambo nigdy nie był z żadną kobietą w takiej zażyłości.

ocenił(a) film na 9
Pawuloniasty

Oby nie, aktualnie wszystkie odgrzewane kotlety są słabe. Dodadzą poprawność polityczna, inne badziewia ówczesnego swata i wyjdzie chłam z czarnym Rambo, w dodatku pacyfistą (albo inne dziwy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones