PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9063}

Rambo: Pierwsza krew

First Blood
7,4 144 260
ocen
7,4 10 1 144260
7,5 26
ocen krytyków
Rambo: Pierwsza krew
powrót do forum filmu Rambo: Pierwsza krew

Mam sentyment do tego filmu. Film ma 30 lat i jest bardzo dobry jak na tamte, stare czasy. Rambo tak jak Stallone są dzisiaj legendą i nikt tego nie zmieni.
Rambo nie boi się niczego i nikogo:D

ocenił(a) film na 8
Rania

a dlaczego jak na tamte czasy? Śmiem twierdzić, że jest lepszy niż te gówna co się teraz kręci. Film ma ciekawą akcję, niezła gra Sylwka no i zawodowa muza. Teraz kręci się Niezniszczalnych, filmy gdzie są wybuchy, brak ciekawej fabuły, cienka gra aktorska i słaba muzyka. Rambo pierwsza krew to klasyk, film uniwersalny i ponadczasowy.

ocenił(a) film na 10
grzebien79

Zgadzam się to najlepsza cześć Rambo i dziwię się że taka niska ocena.

ocenił(a) film na 8
BDZ64

Dla mnie ten film przy obecnych filmach akcji to arcydzieło niestety. Fakt Rambo pierwsza krew powinien mieć ocenę min 8 a jeśli porównujemy do filmów akcji dzisiejszych czasów to co najmniej 9

ocenił(a) film na 10
grzebien79

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Dziś nie robi się takich filmów. Rambo to nieśmiertelny klasyk, jeden z tych, które nigdy się nie znudzą. Dzisiejsze Zmierzchy nie dorastają temu klasykowi do pięt.

ocenił(a) film na 10
Rania

Zawsze mnie nurtuje jak ktoś ma w gestii napisać: "bardzo dobry film jak na tamte czasy". Mój odbiór takich słów, jest zawsze taki: teraz robią lepsze filmy. Zupełnie nie zgadzam się z tą teorią, uważam, że dawniejsze filmy biją na głowę dzisiejsze. Jeśli się mylę, proszę o uzasadnienie pomyłki.

ocenił(a) film na 10
Rania

"RAMBO" fabularnie bardzo mocno wiąże się z westernem "OSTATNI KOWBOJ" z Kirkiem Douglasem, który to fabularnie "Pierwszą krew" przypomina. Sam przeciw szystkim. Wielki film. A właściwie to oba.
https://www.youtube.com/watch?v=FUGTzfrpMJ4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones