PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10475}

Przyjdzie na pewno

The Iceman Cometh
7,9 207
ocen
7,9 10 1 207
Przyjdzie na pewno
powrót do forum filmu Przyjdzie na pewno

pytanko?

ocenił(a) film na 9

Gdzie mogę dostać,kupić kasetę lub płytę(jeśli jest)z tym filmem?Będę bardzo wdzięczny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
miczum

...film już ściągnąłem ,tylko te nieszczęsne napisy-faktycznie nigdzie ich nie można znaleźć.

jaguar73

I u mnie w tej kwestii nic się nie zmieniło, a szkoda, bo warto film obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
miczum

Najpierw ganiałem za tym filmem ze 15 lat a teraz będę ganiał za napisami drugie tyle,ironia losu.Szybciej naucze się angielskiego...hehe

jaguar73

Komuś tu się chyba czas trwania pomylił? Czy ten film trwa naprawdę 4 godziny?

Jimmy

Naprawde. I dobrze by było, gdyby ktoś zrobił do tego napisy...

miczum

Tak z ciekawości - pojawiły się w końcu te napisy?

astat_2

Są?

MDMAniack89

Ja liczę, że w końcu tv wyemituje ten film i jacyś dobrzy ludzie podłożą ścieżkę dźwiękową pod dvdripa i wrzucą na gryzonia. W ostatnich latach w ten sposób doczekałem się kilku długo poszukiwanych filmów, ot, choćby w zeszłym tygodniu "Czerwoni" Warrena Beatty.

miczum

A jakich jeszcze filmów doczekałeś się w ten sposób ?

Wirginczyk

Np. Przyjaciół Eddiego Coyla, Wynajętego Człowieka, Lombardzisty, U kresu dnia, Ostatniej rundy, Siły zła, Szczęścia Harry'ego, Nashville, W mroku nocy...

miczum

Przejrzałem te tytuły, część brzmi interesująco. Z nich widziałem aby kiedyś W mroku nocy, a i kojarze Szczęście Harryego z Walterem Matthau ale aby z nazwy. Muszę zobaczyć Przyjaciół Eddiego i Wynajętego człowieka, reszta nie dla mnie.

MDMAniack89

A skąd. Nie ma i nie będzie, trzeba czekać na telewizję, jak napisał koleś poniżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones