PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7312}

Lewiatan

Leviathan
6,0 3 380
ocen
6,0 10 1 3380
4,3 3
oceny krytyków
Lewiatan
powrót do forum filmu Lewiatan

Obejrzałem ten film w wieku 9 lat, wtedy był dla mnie taki straszny,że nie mogłem w nocy spać. Tak mi utkwił w pamięci, że przez 15 lat go pamiętałem a nie znałem tytułu. Dopiero ostatnio kumpel mi go przyniósł i teraz wiem dlaczego dzieci nie powinny takich filmów oglądać :)

PetrusX

Heheh majm identyczna historie dopiero dzis go znalazlem na filmwebie ale nie moge znalezc na necie zeby zedrzec masz moze skad to zedrzec??

ocenił(a) film na 7
zydar66

Filmik jest naprawde dobry, dla mnie na trzecim miejscu po "Obcy" i "Predatorze"-- mam go na dvd!! polecam!! pozdrawiam!michael_84@o2.pl

michael_84

Poszukaj na eMule - są ładne RIPy do ściągnięcia ;)

ocenił(a) film na 6
PetrusX

Tak samo miałem z filmem " IT" o morderczym klaunie. :-)

PetrusX

Lata mijają, a ja nadal wolę oglądać po raz setny Lewiatana, Coś, stare Alieny i Predatory (a nawet kiczowate Crittersy czy Żołnierzy Kosmosu) niż to co produkują w ostatnich latach. Pamiętam, że Lewiatan też był jednym z pierwszych horrorów tego typu jakie oglądałem w wieku maksymalnie 10 lat. Najbardziej utkwiła mi w pamięci na ucięta ręka z której zaczęło się wykluwać to bydle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones