PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35284}

F/X2

6,3 2 737
ocen
6,3 10 1 2737
F X2
powrót do forum filmu F/X2

Oglądałem dawno temu, jeszcze na VHS :)

ocenił(a) film na 6
Rob_Rock

zgadzam się. O ile jedynka jest bardzo dobra to dwójkę można obejrzeć tylko z sentymentu i nic więcej.

ocenił(a) film na 7
zulombo

Ode mnie 7/12 również z sentymentu. Obie części wydają mi się na zbliżonym poziomie, nie należy doszukiwać się zbytnio błędów, bo jest ich sporo. Raczej można powspominać czasy gdy się miało np. 10 lat i oglądało tego typu filmy z otwartą buzią :)

Rob_Rock

VHS! No właśnie - ja latek miałam cztery, także niezbyt rozumiałam o co w filmie chodzi. Jednak przez kolejne czternaście lat mojego życia prześladowała mnie scena z klaunem. Wreszcie udało mi się znaleźć tytuł filmu, więc mogę się zabrać do oglądania ze zrozumieniem. Z sentymentu do klauna ;)

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

Właśnie wczoraj widziałem pierwszy raz w HD, kiedyś jak wielu widziałem na VHS.
Ostatnio tyle kanałów ma HD, że odkryłem w sobie zacięcie do nowego sportu - oglądania na nowo starych filmów.
Niektóre są w takim medium zupełnie inne.

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

A ja oglądałem FX i FX2 w kinie i pamiętam plakaty z tym filmem na ulicy. Filmy amerykańskie lat 80tych miały niepowtarzalny klimat bez zbędnych efektów komuterowych ,świetną muzyka i gra aktorską. Dzisiaj w większości to szmira.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones